Solar energy company

Skambinkite: +370 656 48777
AR GALIMA JUNGTI GRINDŲ ŠILDYMO VAMZDELIUS PO GRINDIMIS?
JOKIŲ PASLĖPTŲ JUNGČIŲ, NEBENT TAI YRA BŪTINA.
Po grindimis esantys jungimai naudojami TIK pažeidimų taisymui, tuo atveju, jei statybos metu, vamzdelis būtų atsitiktinai pažeistas. Šios jungtys privalo būti tiksliai identifikuotos ir užprotokoluotos. Visais kitais atvejais, jokių jungčių po grindimis neturi būti, nes silpna sistemos vieta, anksčiau ar vėliau sukels rūpesčių. Deja, neretai šios jungtys naudojamos neatsakingai (daugeliu atveju pačių užsakovų sutikimu), siekiant sutaupyti keliasdešimt metrų vamzdelio. Tačiau, tai nėra teisingas taupymo būdas, nes užsakovams, jau netolimoje ateityje sukels rūpesčių. Dauguma jungčių gamintojų pažymi, kad naudojamos po betonine danga, jungtys turi būti izoliuotos nuo drėgmės. Ji gali sukelti jungties metalinių dalių koroziją – galiausiai pačios jungties nesandarumą. Tačiau, tai atlikti labai sudėtinga ir kainuoja tiek pat ar dar daugiau, nei anksčiau minėtos vamzdelių atraižos. Galiausiai, ar Jūs pirkdamas naują automobilį norėtumėte, kad jo padangos būtų sulopytos? Žinoma, ne. Taigi, kodėl Jūs turėtumėte norėti vamzdelių jungčių po grindų danga?
SOLARAS specialistai pasitelkdami savo žinias ir patirtį siekia iki minimumo sumažinti vamzdelių atraižų kiekį, todėl nenaudoja jokių jungčių po grindų danga (nebent tai yra būtina).


AR GALIMA GRINDŲ ŠILDYMĄ ĮSIRENGTI BE PROJEKTINIŲ SKAIČIAVIMŲ?
LABAI NEREKOMENDUOJAME ĮRENGINĖTI GRINDŲ ŠILDYMĄ NEATLIKUS PROJEKTINIŲ SKAIČIAVIMŲ.
Mažiausiai ko Jūs tikitės investuodami į grindų šildymo sistemą, yra tai, kad ji veiks neefektyviai. Jūs tikrai nenorėtumėte, kad viename kambaryje būtų per šalta, o kitame per karšta. Taip pat, Jūs nenorėsite kas kelias valandas eiti į pastato technines patalpas reguliuoti Jūsų "automatinę" grindų šildymo sistemą.
Prieš įrengiant grindų šildymo sistemą, būtina atlikti projektinius skaičiavimus, kuriuos sudaro dvi pagrindinės dalys: pastato šilumos poreikio skaičiavimas ir grindų šildymo sistemos planavimas. Pirmame etape, inžinieriai, išanalizavę Jūsų namo konstrukciją, šilumines varžas, langų tipus, namo orientaciją ir kt. suskaičiuoja būtiną šilumos kiekį, kuris bus reikalingas pačiu šalčiausiu metų laiku. Vėliau, žinant kiekvienos pastato patalpos šilumos poreikį bei naudojimo specifiką, atliekami grindų šildymo sistemos skaičiavimai. Jų metu, nustatomas reikiamas vamzdelių diametras, žingsnis tarp jų, klojimo būdas, paduodamos ir grįžtamos linijų temperatūros ir kiti svarbūs sistemos parametrai.
SOLARAS specialistai atlieka visus grindų šildymo sistemos planavimo darbus. Dažniausiai, imamas simbolinis šios paslaugos mokestis, kuris vėliau įrenginėjant grindų šildymo sistemą įskaičiuojamas į bendrą sistemos kainą.


AR GALIMA GRINDŲ ŠILDYMĄ ĮSIRENGTI BUTE?
TAIP, GRINDŲ ŠILDYMO SISTEMA GALI BŪTI ĮRENGTA DAUGIABUČIO NAMO BUTE.
Šiuo atveju, didžiausia problema galėtų būti ne techninis įrengimas, o teisiniai aspektai, kai daugiabutyje yra bendra šilumos apskaita iš centralizuoto šilumos tiekėjo. Turintiems autonominį (nepriklausomą, pvz. dujinį katilą ar kt.) ši problema eliminuojama, belieka tik teisingai pasirinkti tinkamą grindų konstrukciją. Dažniausiai renkamasi tarp "šlapios" ir "sausos" grindų konstrukcijų.
Kiekviena konstrukcija turi savo privalumus ir trūkumus, todėl SOLARAS specialistai padės Jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą.


KODĖL ESATE ĮSIKŪRĘ TRAKUOSE (O NE DIDMIESTYJE, PVZ.: VILNIUJE)?
TRAKAI YRA VIENAS GRAŽIAUSIŲ IR ŠVARIAUSIŲ MIESTŲ LIETUVOJE.
Mūsų manymu, Trakai yra vienas gražiausių ir švariausių miestų Lietuvoje. Geras ir greitas susisiekimas su Vilniumi bei kitais Lietuvos miestais, leidžia greitai pasiekti norimą vietą Lietuvoje.
Beje, būtent Trakų pilyje dar XIV a. buvo įrengta pirmoji grindų šildymo sistema Lietuvoje. Todėl manome, kad labai simboliška, savo veiklą vystyti būtent Trakuose.


TURIU JAU ĮRENGTĄ GRINDŲ ŠILDYMĄ, TAČIAU JIS ŠILDO NETOLYGIAI. AR GALIMA TOKIĄ SISTEMĄ SUBALANSUOTI?
BENDRINIS ATSAKYMAS – TAIP, TAČIAU TAI LABAI PRIKLAUSO NUO SITUACIJOS.
Dėl nežinojimo ar nepagrįsto taupymo projektavimo stadijoje, klientai gauna blogai veikiančią grindų šildymo sistemą. Tai sukelia daug nepatogumų, o dažnai ir papildomų finansinių investicijų. Norint sutvarkyti jau sumontuotą grindų šildymo sistemą reikia atlikti esamos sistemos analizę, surasti problemas ir jas pašalinti. Deja, ne visada tai pavyksta padaryti sklandžiai. Todėl, specialistai, suteikdami tokio pobūdžio paslaugą, negali garantuoti laukiamo rezultato.
SOLARAS specialistai savo klientams labai retai siūlo tokio tipo paslaugas, nes dažnai jos neatneša laukiamo rezultato.


AR KARTU SU GRINDŲ ŠILDYMU GALIMA ĮSIRENGTI IR RADIATORINĮ ŠILDYMĄ?
TAIP, GRINDŲ ŠILDYMAS KUO PUIKIAUSIAI VEIKIA KARTU SU ĮPRASTINIU RADIATORINIU ŠILDYMU.
Dauguma klientų mano, kad tik grindų šildymo nepakaks, todėl papildomai nori įsirengti radiatorinį šildymą. Nėra jokių techninių kliūčių tai padaryti, tačiau didelis klausimas ar to reikia? Jeigu jau apsispręsta įrengti grindų šildymą, jį reikėtų naudoti visur.
Tačiau, būna atvejų, kai radiatoriai reikalingi dėl tam tikrų priežasčių. Labiausiai paplitęs atvejis - radiatorinis šildymas antrajame namo aukšte, kai yra įrengta medinė perdanga. Kitas dažnas atvejis – kai name vykdoma dalinė patalpų renovacija ir šeimininkai palaipsniui pereina prie grindų šildymo, kai kuriose patalpose vis dar palikdami radiatorinį šildymą. Abiem atvejais radiatoriai gali būti naudojami kartu su grindų šildymu. Žinoma, būtina įvertinti šio sprendimo efektyvumą kaštų atžvilgiu.